GRZEGÓRZECKA 77 DEVELIA Kraków Grzegórzki Inwestycje deweloperskie Ogłoszenia Gratka pl

Osiedle Przy Mogilskiej łączy bliskość do Rynku (zaledwie 3 km) z bliskością zieleni. Ciekawą ofertę stanowi także Centralna Park, osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny z dobrym dojazdem do centrum Krakowa. Mieszkanie w centrum to nie tylko prestiż, ale także wygoda i oszczędność czasu na co dzień. DEVELIA realizuje w Krakowie inwestycje mieszkaniowe w czterech lokalizacjach. W zależności od tego, czy szukasz mieszkania w cichej, spokojnej okolicy czy raczej w centrum miasta, możesz wybierać spośród różnych opcji.

  • Grzegórzecka (1.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Develia.
  • Powierzchnię dodatkową stanowić będą duże balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach oraz ogródki przypisane do lokali na parterze.
  • W tym roku pacjentów mogła zniechęcać ciepła pogoda, ale też wciąż długa ścieżka do uzyskania preparatu.
  • Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.
  • Zgodnie z ideą „miasta 15-minutowego” mieszkańcy Grzegórzeckiej 77 będą mogli zaspokoić większość codziennych potrzeb bez korzystania z auta.

W pobliżu znajdują się także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również ważny węzeł komunikacyjny Krakowa – Rondo Grzegórzeckiego. Taka lokalizacja czyni projekt Grzegórzecka 77 doskonałym wyborem zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i w celach inwestycyjnych. Jeśli interesuje Cię rynek pierwotny i szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, w niewielkiej odległości od centrum, sprawdź ofertę Osiedla Grzegórzecka 77. Rozbudowana infrastruktura i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej to podstawowe atuty tych inwestycji.

Ostateczne warunki finansowania zależą od decyzji banku i oceny zdolności kredytowej. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa. Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grzegórzecka 77 – etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 40 m znajduje się Społem, w odległości 140 m znajduje się Carrefour Market. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Zespół redakcyjny ma wieloletnie doświadczenie w pracy dla branży deweloperskiej, poparte szeroką wiedzą o rynku.

Lokalizacja GRZEGÓRZECKA 77

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w inwestycji Przy… Dla przyszłych mieszkańców Develia nie przewidział miejsc postojowych. Inwestycja Grzegórzecka 77 – etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. Inwestycja Grzegórzecka 77 – etap I znajduje się na Grzegórzkach, ul. Grzegórzecka (1.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Develia. Atutem osiedla Grzegórzecka 77 jest również bezpośredni dostęp do rozległych terenów zielonych.

Prowadzimy sprzedaż mieszkań na Czyżynach, w dzielnicy Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Podgórze Duchackie, Płaszów czy Bieżanów-Prokocim. Są wśród nich kompaktowe mieszkania, jak i większe lokale, idealne dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw, komórki lokatorskie, miejsca postojowe podziemne.

Niemal jedna czwarta emisji dwutlenku węgla może pochodzić z maszyn pozadrogowych, które pracują na budowach, przy wycinkach lasów czy w kopalniach – szacują eksperci PSPA. Zasilane olejem napędowym ciężkie maszyny są też odpowiedzialne za znaczną część emisji tlenków azotu oraz pyłów zawieszonych w powietrzu. Choć przejście na zeroemisyjne źródła napędu w tym sektorze jest oczywistym kierunkiem, a oferta producentów takich maszyn rośnie, to wciąż są liczne bariery opóźniające taką konwersję. To z jednej strony wysoka cena, a z drugiej – słabo rozwinięta infrastruktura ładowania. Rodzi to potrzeby regulacyjne oraz konieczność stosowania zachęt do inwestycji na poziomie administracyjnym.

Wszystko czego potrzebujemy na co dzień, tutaj jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu, inwestycja ta stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących dogodnej lokalizacji mieszkania, zarówno z punktu widzenia codziennych potrzeb, jak i w celach inwestycyjnych. Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. Develia jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała 45 osiedli, składających się w sumie ze 129 etapów inwestycyjnych – to blisko 17 tys.

Z myślą o wygodnym parkowaniu samochodów w podziemiach budynków zaprojektowaliśmy garaże wielostanowiskowe wyposażone m.in. Przestrzenie wspólne na osiedlu urozmaicają alejki spacerowe, ściana wodna i oryginalny, wykonany w całości z drewnianych elementów plac zabaw. Zadbamy również o roślinność – zewnętrzny dziedziniec zostanie obsadzony zróżnicowaną paletą ozdobnych roślin. Grzegórzki to jedna z najbardziej pożądanych przez krakowian centralny bank turcji obniża stopy procentowe lokalizacji mieszkaniowych – mimo centralnego położenia dzielnicy udało się zachować spokojny, zielony charakter. Zgodnie z ideą „miasta 15-minutowego” mieszkańcy Grzegórzeckiej 77 będą mogli zaspokoić większość codziennych potrzeb bez korzystania z auta. W okolicy znajduje się wiele sklepów, galerii handlowych (Galeria Kazimierz, C.H. M1 i Galeria Krakowska), punktów usługowych, placówek medycznych i uczelni wyższych.

Prezentacja oferty archiwalnej

W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są cztery żłobki, dwa przedszkola, szkoła podstawowa i publiczny, nowoczesny plac zabaw. Dużym atutem jest także bliskość Starego Miasta i Kazimierza – odległość do Rynku Głównego to zaledwie 2 km, którą można pokonać w trakcie kilkunastominutowego spaceru. Natomiast Bulwary Wiślane dzieli zaledwie 230-metrowy dystans od Grzegórzeckiej 77.

Grzegórzecka 77 opinie:

W ostatnim czasie do oferty został wprowadzony VIII etap inwestycji, w którego ramach zostanie wybudowanych łącznie 80 mieszkań, charakteryzujących się różnorodnymi funkcjonalnymi układami przestrzennymi. W sobotę 14 października firma Develia zaprasza zaufanie konsumentów wrześniu osiągnął maksimum od początku 2018 na Dzień Otwarty w krakowskiej inwestycji Grzegórzecka 77. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe, powstaje na Grzegórzkach, w pobliżu Bulwarów Wiślanych. To doskonała okazja na zapoznanie się z szeroką ofertą nowych mieszkań i skorzystanie z porad ekspertów.

Szybka Kolej Aglomeracyjna w Krakowie…

Do sprzedaży trafiło 136 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 25 do 85 m². Projekt architektoniczny opracowała pracownia SARAN ARCHITEKCI. Kalkulacja została opracowana na podstawie reprezentatywnych przykładów ofert dostępnych u naszych partnerów i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par.

Informacje szczegółowe

Aktualnie w inwestycji Grzegórzecka 77 w sprzedaży są 2 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 251 do 276 metrów kwadratowych. W odległości 1180 metrów od inwestycji Grzegórzecka 77 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny platforma forex z ninjatrader trading – Kraków Zabłocie. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, oferujące korzystne połączenia komunikacyjne z całym miastem oraz ważny węzeł drogowy Krakowa – Rondo Grzegórzeckiego.

VIII etap inwestycji Grzegórzecka 77 już w sprzedaży!…

Taka lokalizacja czyni osiedle Grzegórzecka 77 doskonałym wyborem zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i w celach inwestycyjnych. W ostatnim czasie do oferty został wprowadzony VIII etap inwestycji, w którego ramach powstanie łącznie 80 mieszkań wyróżniających się szeroką paletą funkcjonalnie zaprojektowanych rozkładów. W inwestycji znajdują się mieszkania o układach od 1 do 4 pokoi oraz metrażach od 25 do 94 metrów kwadratowych. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Oferta Grupy LC Corp poszerzyła się o mieszkania powstające w ramach IV etapu osiedla Grzegórzecka 77 w Krakowie.

Realizujemy projekty deweloperskie w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku kilka tysięcy mieszkań oraz lokali usługowych. Wybierając nasze inwestycje mieszkaniowe stawiasz na solidnego, godnego zaufania dewelopera.

Grzegórzecka 77 oferuje szeroki wachlarz mieszkań w przedziale od 29 do 94 m kw. Powierzchnię dodatkową stanowić będą duże balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach oraz ogródki przypisane do lokali na parterze. W inwestycji przewidzieliśmy również miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz przestrzeń na rowery zlokalizowana w hali garażowej. Wizualizacje, animacje oraz modele budynku/budynków mają charakter poglądowy.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *