Stokrotka z nowym centrum dystrybucyjnym w Lublinie

Zwłaszcza odkąd rządzi aktualny kierownik magazynu. Wszędzie szuka oszczędności (chyba tylko dlatego firma go trzyma), wszystko “poprawia” chociaż na niczym się tak naprawdę nie zna. Mobbing, zastraszanie, zabieranie premi za byle co, a nawet dyscyplinarki za bzdury są na porządku dziennym jeśli ktoś się kierowniczkowi postawi. Jakieś przepychanki o koszty, a pracownik niech kombinuje czym ma pracować. Dyskryminacja Polaków, nieoficjalny zakaz (usunięte przez administratora) Ukraińców, “bo nie będzie miał kto pracować”. Nowe, większe centrum dystrybucyjne w Teresinie zastąpi dotychczasowy magazyn.

  • Warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji.
  • Możesz dobrowolnie w dowolnym momencie zdecydować, na który rodzaj przetwarzania danych chciałbyś zezwolić.
  • Inwestycja w rozbudowę systemu logistycznego związana jest z dynamicznym rozwojem sieci i zaplanowanymi na najbliższe lata otwarciami sklepów.
  • Więc każdy kto jest dobry, w tym co robi ucieka, bo nie chce tracić nerwów.
  • Możecie podrzucić numer telefonu stacjonarnego do kierownika działu przyjęć / dostaw .

Niby taka duża firma, a (usunięte przez administratora) gorszy niż u prywaciarza. Najlepszy pracownik, to ten który robi byle jak, byle szybciej. Więc każdy kto jest dobry, w tym co robi ucieka, bo nie chce tracić nerwów. Kierownictwo ma (usunięte przez administratora) na wszystko. Brak sprzętu lub sprzęt niesprawny- kierowniczki oczywiście “nic nie wiedzieli”. Ciągle jakieś próby zwalenia odpowiedzialności na pracowników.

Bardzo zła atmosfera,
podziały wśród pracowników, brak sprzętu, ogólnie panujący bajzel, czy kłopoty z dowiedzeniem się czegokolwiek to tylko niektóre z problemów tam występujących. A to co się dzieje w czasie gdy jest dużo zamówień min. przed świętami to śmiało można nazwać farsą bo żeby mieć jakiś sensowny wózek
oprócz paleciaka to trzeba się “zapisać” dwie zmiany wcześniej!!! To samo dotyczy skanerów, bo te które są dobre są przekazywane ze zmiany
na zmianę tym samym osobom. Trudno nazwać atmosferę tam panującą, którą mimo wszystko tworzą sami pracownicy. Jedna sprawa to podziały i “wyższość” nad innymi, wzajemne obgadywanie za plecami,
donosicielstwo, spychologia, fałsz i obłuda (to tak w skrócie).

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Centrum Dystrybucji Lublin – Lublin

Warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać wskaźnik cci fx sniper licencję na wykorzystanie treści. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialności karną.

Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm. Zazwyczaj juz nawet 3 dni wystarcza zeby zaobserwowac realia panujace w danym zakladzie pracy. Podjalem sie pracy podpisalem umowe to postanowilem sie z niej wywiazac. Dziwne to sa sposoby w jakie naliczacie punkty akordowe..

  • Jego powierzchnia została powiększona dwukrotnie, …
  • Wogole na której zmianie by nie było to i tak jeden wielki (usunięte przez administratora) Po 6 latach w tej firmie jest coraz gorzej czas odejść, byle do końca kwietnia.
  • Nowa sieć logistyczna powstaje w oparciu o zaawansowane modele logistyczne, we współpracy z ekspertami zewnętrznymi.
  • Uważam, że są ważniejsze sprawy niż mały.

Szczerze odradzam potencjalnym zainteresowanym pracę w Stokrotce.

Centrum dystrybucyjne

W skrócie odradzam każdemu prace w tej żałosnej pseudofirmie. Stokrotka jest spółką z polskim kapitałem, powstała w 1994 roku w Lublinie. Pierwsza placówka detaliczna tej sieci rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1996 roku w Łęcznej koło Lublina. Obecnie jest operatorem ponad 320 supermarketów i marketów Stokrotka zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całym kraju. Poniżej znajdują się informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych przez GoWork.pl Serwis Pracy Sp. Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy.

Jarosław Kaczyński w Lublinie: Chcemy, aby Polska była w Unii Europejskiej, ale UE musi się zmienić

Prcaowałem w tej firmie ponad rok. W skrócie mogę napisać że jest to kabaret nie firma. Wózków kompletacyjnych brakuje.

Żabka pojawiła się w Glovo i… jest tym faktem zaskoczona. Spore zamieszanie, platforma przeprasza [TYLKO U NAS]

Centrum zostało zaprojektowane również z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko. Czasopismo Nowoczesny  Magazyn w pełni skoncentrowane jest na zarządzaniu obiektami magazynowymi i centrami dystrybucji. To najstarsze na rynku specjalistyczne czasopismo o tej produkcja ropy naftowej w usa pozostaje rekordowo wysoka tematyce, które od 1999 r. Współtworzą praktycy i eksperci. W dwumiesięczniku szczegółowo poruszamy takie zagadnienia jak wyposażenie magazynu, bezpieczeństwo pracowników i składowania produktów, nowoczesne technologii wspierających zarządzanie magazynem.

Zgromadzony jest towar, który w obrocie miesięcznym warty jest ponad 100 mln. W magazynie zatrudnionych jest ponad 200 osób. handel ropą naftową w pobliżu wieloletnich highs To dane na dzisiaj, bo ponieważ sieć planuje dalszy systematyczny rozwój już teraz mówi się o kolejnych miejscach pracy.

W związku z tak intensywnym rozwojem sieci, spółka rozwija również własny system logistyczny. Tak się wszyscy czepiliscie tego Marka. Uważam, że są ważniejsze sprawy niż mały. Wózkowi to inny temat wszyscy wiedza ,ze Mareczek ma ma miec najlzej i najlepiej aby go wykreowac na najlepszego. Samego kierownika nie mam pojęcia kto wybrał na to stanowisko, nie potrafi rozmawiać z ludźmi nie patrzy się w oczy często mruczy pod nosem że (usunięte przez administratora) wie o co chodzi. Rozmawiając z pracownikami każdy stwierdza ,że szkoda iść i coś się pytać bo i tak nie będzie wiedział.

– W 2021 roku otworzyliśmy 102 Stokrotki, dzięki czemu na koniec roku w całym kraju można było zrobić zakupy w ponad 800 naszych sklepach. W tym roku planujemy jeszcze przyspieszyć rozwój sieci i dołączyć do niej około 150 nowych Stokrotek. Dzięki efektywnemu systemowi logistyki, którego elementem jest nowe centrum dystrybucyjne, możemy planować dalszy rozwój.

Stokrotka z nowym centrum dystrybucyjnym w Lublinie

Ukraińcy stali się bytem nadrzędnym , biegają naćpani ,brudzą i niszczą artykuły ale kierownik się cieszy bo robią akord. Kierownik CD potrafi przypierdzielić się o byle co przy czym sam się na niczym nie zna. Mimo pracy przez dłuższy czas wystarczy ,że zrobisz jeden mały błąd i jesteś gorszy niż (usunięte przez administratora) którą wycierają podłogę. Mimo podwyżek po nowym roku firma wprowadza jakieś nowe “zasady” które spowalniają pracownika w czego rezultacie place zostają takie same. Niemiła atmosfera szczucia pracownika. Niestety miałem “przyjemność” pracować w tym miejscu przy kompletacji towaru przez ok 6 mies.

SYSTEM KAUCYJNY

Sieć Stokrotka zrealizowała w minionym roku bardzo ambitny plan rozwojowy. Na koniec ubiegłego roku Stokrotka miała już 327 sklepów, z czego 80 sieć otworzyła od początku 2015 roku. Rekordowa w historii sieci ilość otwarć z minionego roku, powinna być przynajmniej wyrównana w 2016 roku, Stokrotka spodziewa się bowiem nie mniej niż 100 nowych lokalizacji.

Praca 3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6
Na kompletacji akord – premia uzależniona od wyników + premia z frekwencję (absencyjna) obecnie wyrobiłem 5 próg, zarobiłem 3500 netto, trzeba pracować, robić swoje. Wydaję mi się że zarobki nie są najgorsze jak na rynek Lubelski. Nadgodzin nie ma, okres rozliczeniowy 3 msc, talony na święta. Forma oferuje umowę o pracę, z wyższą podstawą od najniższej krajowej.

Zatrudnienie znajdzie tam nawet 200 osób. Rekrutacja ruszy na początku przyszłego roku. Zlokalizowany w województwie podkarpackim magazyn zajmie ponad 26 tys. Nowe centrum będzie docelowo zaopatrywać w artykuły spożywcze 250 sklepów sieci Stokrotka. Zwiększenie powierzchni magazynowej sprawiło, że codziennie z centrum w Teresinie będzie wyjeżdżać do sklepów około trzech tysięcy palet z produktami. Stworzone oddzielne doki do przyjęć i załadunku towarów pozwolą uzyskać lepszą optymalizację tych procesów.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *